درباره نرم افزار هلو
درباره نرم افزار هلو

درباره نرم افزار هلو، این نرم افزار قادر است اسناد بانکی، سند افتتاحیه، تنظیم اسناد حسابداری، تعیین مانده حساب اشخاص، سفارش خرید و تهیه کپی پشتیبان، برداشت کارمزد بانک، انبارگردانی، تهیه گزارشات اطلاعات آماری، و غیره از جمله عملکردهای این نرم افزار می باشد.


امکانات نرم افزار هلو


- می توان با اساس حداقل موجودی کالا به صورت دستی و یا اتومات سفارش خرید را ثبت کنید.
- این نرم افزار می تواند گزارشات ویژه ای از بهترین مشتریان، بهترین کالاها و یا فروش ماهیانه و اعلام وضعیت بدهکاری و بستانکاری و حتی مبلغ چک را ارائه دهد.
- این نرم افزار سر رسید چک ها را به صورتی اتوماتیک اعلام می کند. در ضمن می شود چک های تضمینی و گزارشات مربوطه معرفی کالا در سطح اصلی و فرعی، تعریف مشخصه های کالا و غیره را ثبت نمود.
- انواع فاکتور دریافت و پرداخت را به صورت چک، نقد، نسیه و یا تخفیف را می شود ثبت نمود.
- می توان گزارشات را به صورت دلخواه از نظر نوع نگارش، رنگ، نوع قلم و ... تنظیم کرد.
- مشخصات کامل مالی طرف حساب ها با ترازنامه و سابقه آنها و مشخصات واسطه ها با درصدی پیشنهادی و یا بدون در نظر داشتن درصد.
- بسیاری از شرکت ها به منظور داشتن اطلاعات به روز و وضعیت انبار از نرم افزار انبار و حسابداری انبار استفاده می کنند.


مزیت های نرم افزار هلو


از مزایای استفاده از این نرم افزار سهولت استفاده، نصب راحت و اتومات، سهولت یادگیری، ساده بودن و کامل بودن، تنوع و نوآوری، طراحی عمومی و خصوصی برای حسابداران حرفه ای می باشد.


نتیجه پایانی


نرم افزار هلو دارای انواع متفاوتی مانند فروشگاهی، خدماتی، سفارشی و غیره می باشد و در سطوح مختلف ساده، متوسط و پیشرفته عرضه می شوند تا هر سازمانی با توجه به نیاز خود از آنها استفاده نماید.