دسته: blog
بازدید: 2030
برنامه حسابداری شخصی هلو
برنامه حسابداری شخصی هلو

برنامه حسابداری شخصی هلو ، برنامه و اپلیکیشنی است که مربوط به نرم افزار حسابداری هلو بوده و در قالب اندروید قابل استفاده در تبلت و گوشی های هوشمند می باشد.

امروزه به دلیل افزایش حساب و هزینه های مختلف، نیاز به استفاده از نرم افزار و اپلیکیشن های حسابداری مشخص می شود. اپلیکیشن هلو به متقاضیان و مشتریان خدمات مختلف حسابداری را ارائه می کند.


ویژگی های برنامه حسابداری شخصی


اپلیکیشن حسابداری شخصی هلو امکانات تخصصی در زمینه حسابداری به کاربران ارائه می دهد. از جمله خدمات و قابلیت های اپلیکیشن هلو، امکان گزارش گیری از درآمد، گزارش گیری از هزینه، ثبت درآمد، مدیریت چک های پرداختنی، یادآوری سررسید چک و مباحث دیگر می باشد. برنامه حسابداری هلو دارای ورژن های مختلفی است که امکان درج وام، مقرر نمودن یادآوری اقساط، تعریف اقساط وام، حسابداری پیامکی، گرفتن گزارش اقساط و خروجی اکسل را شامل می شود.


قابلیت برنامه حسابداری شخصی


اپلیکیشن حسابداری شخصی دارای امکانات و قابلیت های خاصی می باشد. از جمله ویژگی ها و قابلیت اپلیکیشن حسابداری شخصی هلو، می توان به ثبت هزینه، ثبت درآمد، یادآوری سررسید چک، مدیریت چک دریافتی، مدیریت چک پرداختی، تهیه گزارش از درآمد، تهیه گزارش از هزینه، مدیریت اقساط، مدیریت وام، نگهداری از اپ با رمز عبور، قابل نصب روی اندروید 2.3 و بالاتر، بازیابی رمز عبور از طریق ایمیل، تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات حسابداری و محیط ساده و جذاب اشاره نمود.


نتیجه گیری:


برنامه حسابداری هلو، اپلیکیشنی است که در زمینه ارائه خدمات حسابداری هلو به متقاضیان طراحی و تولید شده است. این اپلیکیشن امکانات زیادی را برای حسابداران فراهم می کند که هر کدام را می توان برای یک کار از حسابداری مد نظر قرار داد. امروزه به دلیل افزایش تعداد گوشی های هوشمند و تبلت های گوناگون، استفاده از اپلیکیشن حسابداری هلو بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.